Kalite  Politikamız :

Özel Siirt İbn-i Sina Hastanesi  olarak yasal şartlar ve standartlar doğrultusunda, hasta ve çalışanlarımızın memnuniyeti ön planda tutan kalite anlayışımız, modern teknolojinin bütün imkanlarını kullanan eğitimli ve sürekli kendini yenileyen güler yüzlü personellerimizle en üst düzeyde hizmet sunmaktır.

 Sevgili site konuklarımız ve değerli Özel Siirt İbn-i Sina Hastanesi dostları

2017 yılında Siirt Halkına hizmet vermek adına sağlık hizmet kalitesinde giderek artan temposu ve yoğun hizmet şevkiyle bölge halkının teveccühüne fazlasıyla mazhar olan özel Siirt İbn-i Sina Hastanesinin bir ferdi ve yöneticisi olmaktan mutlu ve gururluyum.

Yakın geçmişte değişen yönetim ve paralelindeki yeni yönetim anlayışı ile hastanemiz artık belli branşların ağırlığından sıyrılıp, hizmet verdiği her branşta en iyi olma yolundaki amacına sarsılmaz adımlarla yürümektedir. Hasta ve çalışan güvenliğini hedef amaç olarak birinci sıraya yerleştiren yönetim anlayışımızla beraber daha önce bünyemizde olmayan son teknoloji radyolojik görüntüleme cihazlarımız, çok yakın bir zamanda artacak olan yeni doğan yoğun bakım kuvöz sayılarımız, tamamlanmış diğer branşlarımız, erişkin yoğun bakım yatak sayılarımız ve iki katına çıkacak olan ameliyathane salon sayılarımızla siz halkımızın hizmetinde bulunmaya devam edeceğiz. Sunmaya çalıştığımız yüksek nitelikli sağlık hizmetlerinin yanında siz değerli hastalarımıza sağlık hizmetlerinin vazgeçilmezi olan otelcilik hizmetlerinde de en yüksek düzeyde kalite ve konforu sağlayabilmek için yoğun çabalarımız durmaksızın devam etmektedir.

Tüm bu çabayı harcarken, gereken gücü aldığımız güveninizin artarak devam etmesini temenni edip “Sağlığınız Emin Ellerde ‘’ diyerek sağlıkla dolu mutlu günler diliyorum…